O Nas

Atram Sp. z o.o. jest firmą, która działa na rynku od 2003 roku i świadczy usługi w zakresie:
1. zarządzania nieruchomościami (wspólnoty mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne, budynki z lokalami na wynajem)
2. administrowania lokalami mieszkalnymi, biurowymi, usługowymi
3. pozyskiwania nieruchomości do rewitalizacji
4. doradztwa w zakresie nieruchomości
5. analizy ekonomicznej i prawnej dla inwestorów
6. porad prawnych
7. tłumaczenia dokumentów

Firma Atram Sp. z o.o. powstała w oparciu o doświadczenia zawodowe nabyte podczas blisko 10 lat pracy, poczynając od stanowisk zupełnie podstawowych, poprzez kierownicze, zarówno w małych, średnich przedsiębiorstwach, jak i międzynarodowych korporacjach. Zarząd spółki posiada Licencję Zawodową Zarządcy Nieruchomości Nr 17393 nadaną przez Ministra Infrastruktury. Dzięki zdobytym doświadczeniom, wiedzy oraz utworzonym kontaktom biznesowym i współpracy z profesjonalnymi partnerami i firmami, nasza firma jest w stanie sprostać Państwa potrzebom i wesprzeć w rozwiązaniu najtrudniejszych problemów związanych z zarządzaniem i codzienną obsługą nieruchomości. Każdą nieruchomością opiekuje się zarządca posiadający licencję zawodową oraz duże doświadczenie w utrzymaniu nieruchomości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami obsługującymi nieruchomości (firmy hydrauliczne, elektryczne, ochroniarskie oraz sprzątające) gwarantującymi wysoki poziom usług. Wykorzystujemy nowoczesne i niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości poprzez profesjonalne oprogramowanie oraz komunikację za pomocą poczty elektronicznej.

Postawione przed nami zadania wykonujemy w sposób profesjonalny i skuteczny, celem naszej działalności jest bowiem zapewnienie sprawnego funkcjonowania nieruchomości poprzez:
- wiedzę i wieloletnie doświadczenie członków zespołu i partnerów biznesowych
- profesjonalne podejście do każdego problemu
- wytrwałość i skuteczność w poszukiwaniu rozwiązań i realizacji działań
- zaangażowanie i entuzjazm zespołu

ATRAM Sp. z o.o. z siedzibą w Opalenicy, ul.Zamkowa 27, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS 0000162463, NIP 788-18-61-839, Kapitał zakładowy: 220.000,00 zł.